2017-06-29

The House 2.0

Nu börjar de flesta av oss ladda inför semestertider och visst ska det bli välbehövligt med ett litet break, men vi kan ändå inte låta bli att bli lite pirriga i magen när vi tänker på hösten som kommer framöver här på The House.

Först ut i augusti öppnar vi ett våningsplan till! Ännu flera kontor, sköna sällskapsytor och härliga medlemmar! Vi kommer även grotta ner oss ännu mer i vårt co-workingkoncept och utveckla det genom att mer gå från att vara en ren kontorsprodukt till en tjänst.

Vi vill tillföra ännu flera mervärden och kringtjänster för våra befintliga och kommande medlemmar, dvs underlätta företagarens vardag genom att addera tjänster som underlättar. The House vill drivas av att få våra medlemmar att lyckas, få våra medlemmar att vara öppna och nyfikna på varandras branscher. Vi vill även kunna tillföra glädje och kunskap samt tillämpa den moderna livstilen.

Är du nyfiken på The House? Ta kontakt med oss och hoppa på vår spännande resa redan nu!

 

 

2024 The House – Co-working i världsklass.